Oświadczenie dotyczące prywatności danych osobowych – w jaki sposób są wykorzystywane informacje na mój temat?

EY Global Services Limited, spółka prywatna z odpowiedzialnością ograniczoną do wartości kapitału nominalnego w Anglii i Walii, z siedzibą w 6 More London Place, Londyn SE1 2DA, Wielka Brytania, pełni rolę administratora danych w odniesieniu do niniejszego systemu zarządzania relacjami z kandydatami Campus (Campus Candidate Relationship Management – CRM), w którym będą przechowywane informacje. System CRM Campus znajduje się na serwerach zlokalizowanych w Europie i jest zarządzany w imieniu EY Global Services Limited by Avature Limited, International House, 124 Cromwell Road, Kensington, Londyn, SW7 4ET.

Przekazane informacje są przetwarzane przez EY w celu tworzenia relacji, z możliwością potencjalnej rekrutacji. Mogą być one udostępniane do zarządzania relacjami z kandydatem oraz w celach rekrutacyjnych dla jednej lub więcej firm stowarzyszonych z EY na całym świecie, będących niezależnymi podmiotami prawnymi i działającymi jako administratorzy danych. Więcej informacji na temat EY Global Services Limited lub sieci oddzielnych firm członkowskich EY można znaleźć, klikając poniższy link. W przypadku chęci uzyskania dodatkowych informacji na temat wykorzystywania danych należy zapoznać się z pełną polityką prywatności, do której można uzyskać dostęp poprzez poniższy link.

System CRM może zawierać odnośniki do innych stron internetowych osób trzecich, które nie są uregulowane w niniejszej Polityce Prywatności. Nie odpowiadamy i nie udzielamy gwarancji odnośnie sposobu w jaki dane użytkownika są przetwarzane na serwerach zewnętrznych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności takich stron w celu określenia jak są przetwarzane Państwa dane osobowe.